День Соборності

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Сто років тому – 22 січня 1919 року – було проголошено Акт Злуки. Це була одна з найвизначніших подій доби Української революції 1917–1921 років. Ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

З цієї нагоди у Стрийському коледжі ЛНАУ 22 січня 2019 року проведено урочисту академію. З вступним словом про значення вікопомної дати до викладачів і студентів коледжу звернувся директор Стрийського коледжу ЛНАУ Рінило Ігор Ярославович. З доповіддю про історичний шлях українського народу до творення єдиної держави на етнографічних українських землях виступила викладач історії Стрийського коледжу ЛНАУ Бекетова О. М. Вона наголосила, що відзначення Дня Соборності України - це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності. Події січня 1919 року стали героїчною сторінкою українського народу, свідченням його величезних звитяг і драматичних невдач. Це подія, яка не тільки яскраво висвітлює пройдений історичний шлях, а й визначає сьогодення й майбутнє українського народу.

З поетичними рядками і патріотичним закликом берегти єдність України виступив студент групи Єс-41 Івасів Станіслав.

На завершення прозвучав гімн України.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.