«Світ моїх захоплень»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У четвер, 14 червня 2018 року, в групі ОФ-21 було проведено відкриту виховну годину на тему: «Світ моїх захоплень». Заняття  проводила  куратор групи Баран Наталія Іванівна.

У житті кожної людини є захоплення, яке допомагає у важкі хвилини життя, зближує зі світом науки, мистецтва, природи і світом людей, допомагає віднайти сенс життя. На занятті студенти з’ясували значення та походження слова «хобі», чому важливо мати захоплення, як знайти собі справу до душі. Студенти Дмитрів С. та Кецик Х. дослідили і встановили рейтинг найпоширеніших захоплень сучасної молоді.

Кожен студент групи представив своє хобі. Сидор І., Собко А., Гладюк О., Шугало Д., Ониськів М. захоплюються манікюром, Мосорюк С., Сидор І., Чупринська І., Пограничний П. – танцями, Попик Р., Сеньків О., Осташ М., Дмитрів С., Пильо О.  люблять подорожувати. Для Кецик Х., Кукляк А., Земан С., Федорів В. хобі стало вишивання нитками та бісером. Спортом займаються Бабій Р. (футбол, волейбол), Багрій І. (легка атлетика). Для Штокало Ю. улюбленою справою стала флористика, для Мущинки В. – випічка солодощів, для Лесько М. – мода та стиль, для Красіцької Р. – музика. Лазор Л. захоплюється поезію Л. Костенко. Важливо, що у всіх студентів групи хобі є декілька.

Викладачем застосовано різні методи навчання, проведено міжпредметні зв’язки, використано мультимедійну установку, продемонстровано відеоролик, створена виставка робіт студентів і куратора.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.