Відкрита виховна година "Як стати успішним"

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У п’ятницю, 4 травня 2018 року, була проведена відкрита виховна година у групі Т-11 на тему: «Як стати успішним». Мета виховної - узагальнити поняття студентів про успіх та про його складові; дати  можливість упевнитися, що успіх залежить від особистих зусиль i від співпраці з іншими; сприяти розвитку чітких життєвих орієнтирів студентів  та їх сталої громадської позиції.

Куратор групи Калічак М.С. наголосила студентам, щоб бути успішною людиною сьогодні, потрібно володіти мистецтвом спілкування. Той, хто добре володіє словом, здатен навіть своїх супротивників перетворити на друзів. Красномовство – сила, за допомогою якої вдається впливати на світ, змінювати його, реалізуючи власну волю.

Викладачем вдало використано мультимедійний проектор, продемонстровано відеоролики, які забезпечили високий рівень активності студентів.

Виховна година проведена на високому рівні.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.