Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика - конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Конкурс було засновано українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року. Проводиться він щорічно і стартує 9 листопада, в День української писемності та мови.

Цього року переможцями першого етапу конкурсу у Стрийському коледжі ЛНАУ стали студенти Лілія-Василина Лазор (група ОФ-21 – за першим рівнем знань) та Ірина Бугай (група БрБ-31 – за другим рівнем знань). Вони взяли участь у другому (обласному) етапі, що проходив 9 грудня 2017 року у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

Студентка Ірина Бугай під керівництвом викладача Бунько С.М. гідно представила наш коледж, за що була нагороджена Дипломом переможця, і 17 лютого виконала завдання всеукраїнського етапу конкурсу. Результати останнього етапу будуть оголошені напередодні Шевченківських днів. Бажаємо нашій учасниці перемоги!


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.