День Гідності та Свободи

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

21 листопада 2017 року Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об`єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Свято встановлено указом президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

З цієї нагоди у Стрийському коледжі викладачами Бекетовою О.М. та Боляк О.В. та студентами були проведені кінолекторії на тему: «Україна – країна нескорених», на яких можна було почути цікаві розповіді, захоплюючі вірші,переглянути хронологію цих подій через відеофільми та світлини. Студенти мали можливість прослухати пісні, що були актуальними на Майдані.

Метою проведення даних заходів стало донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку 21-го століття, а також віддання належної шани патріотизму та мужності українських громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини,національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Сьогодні від нашого покоління вцілому та  від кожного з нас зокрема залежить, чи звучатиме гордо могутнє ім`я  Україна і Український нород у третьому тисячолітті на вершинах людської цивілізації, чи кане воно у забуття, зазнавши духовної та фізичної смерті.


© 2020 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.