Загальноуніверситетська студентська наукова конференція

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

18 травня 2022 року кафедра гуманітарної освіти Львівського національного  університету природокористування (Лазарева М., Куза А., Дмитроца О., Баран І.,) спільно з викладачами циклових комісій соціально-гуманітарних та правових дисциплін Стрийського фахового коледжу ЛНУП (Ситор О., Яцентюк С., Бунько С., Айхлер У, Суділовська М., Боляк О., Баран Н., Бовтач О.) організували і провели загальноуніверситетську студентську наукову конференцію «САМІТ ЗЕМЛІ: ІСТОРІЯ, РЕАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ, ПРИМАРНІ ІЛЮЗІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НА МАЙБУТНЄ».

У науковому заході взяли участь численні студенти університету та коледжу, підготувавши цікаві і різносторонні виступи за напрямами:

  1. Історичні передумови проведення Саміту Землі у 1992 р. у Ріо-де-Женейро.
  2. Сталий розвиток в освітній / політичній / економічній / культурній сфері.
  3. Війна і мир як концепти сталого розвитку.
  4. Екоефективні технології та суспільства.
  5. Етичний вимір стратегій сталого розвитку.
  6. Філософські і наукові засади органічного виробництва і проблема побудови суспільства сталого (збалансованого) розвитку в Україні.
  7. Українська культура в контексті війни.

Студенти ґрунтовно проаналізували сталий розвиток в освітній, політичній, економічній, культурній сфері.

Здобувачі освіти підготували чудові доповіді, охарактеризувавши екоефективні технології, наукові засади органічного виробництва, сконцентрували увагу на проблемах побудови  сталого (збалансованого) розвитку в Україні,  розвитку української культури в контексті війни та збереженні пам’яток архітектури.

Дуже приємно, що студенти висловили свою позицію щодо війни та впевнено заявили, що якщо ти хочеш жити в хорошій країні, то й будувати її потрібно своїми руками, зі своєю мовою, культурою.

Ми дякуємо усім учасникам конференції за активність, роботу та час! Ви всі чудово попрацювали! Сподіваємось на подальші зустрічі!

Ольга Ситор, голова ЦК  соціально-гуманітарних дисциплін


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.