Іван Карпенко-Карий

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

«Театр тільки тоді цікавий, коли він вірно відображає сучасне життя з усіма його різноманітними перипетіями,, відгукуючись на питання дня, бичуючи суспільні пороки…»

Іван Карпенко-Карий

У рамках  тижня циклової комісії викладачем української мови та літератури Ситор О.О. було проведено відкрите онлайн-заняття з української літератури на тему: «Іван Карпенко-Карий  (І.Тобілевич)».

Заняття було побудовано таким чином, щоб продемонструвати здобувачам освіти групи А-11 процес формування особистості відомого українського драматурга, ознайомити з особливостями його світобачення, розкрити багатство творчості, працювати над розвитком навичок роботи з літературно-критичними матеріалами, розвивати інтерес до театрального мистецтва, виховувати любов до України, розвивати творчі здібності, усне мовлення, вдало робити висновки.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.