Студентська конференція «Листопадовий зрив»

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

2 листопада 2021 року на виховній годині в групах К-21 (куратор  О. М. Бекетова) та ОФ-11 (куратор Н. Д. Федитник) проведена студентська конференція на тему: «Листопадовий зрив» (присвячена 103-ій річниці проголошення ЗУНР).

Зі вступним словом виступила викладач історії України Ольга Михайлівна Бекетова, яка провела історичний екскурс подій початку XX століття. Здобувачі освіти групи К-21 (Р. Женчак, М. Стрижеус, М. Прокопович) у своїх доповідях повідомили про історію створення Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) – держави, що виникла у листопаді 1918 року на частині українських земель, що входили до Австро-Угорської імперії; розкрили її внутрішню і зовнішню політику та боротьбу проти  польської агресії.

Здобувачі освіти групи ОФ-11 (А. Гнатик, Л. Лесюк, М. Шалайко) ознайомили присутніх із діяльністю історичних постатей того часу: Д. Вітовським – творцем Листопадового Чину, Є. Петрушевичем – президентом ЗУНР та К. Левицьким – головою уряду ЗУНР. У ході проведення конференції присутні переглянули уривок літературно-музичної композиції «А ми тую стрілецькую славу збережемо…» у виконанні здобувачів освіти нашого коледжу. Викладач історії Наталія Дмитрівна Федитник наголосила, що ЗУНР є яскравим прикладом єдності, яка так необхідна для нашої країни сьогодні.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.