Онлайн-естафета єдності «Ми – нащадки козацької слави»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У вівторок, 12 жовтня 2021 р., здобувачі освіти  Стрийського фахового коледжу ЛНУП взяли участь в онлайн-естафеті єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави», організовану  «Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти».

Проведення Естафети за участю студентської спільноти має сприяти підвищенню можливостей для обміну досвідом та успішними практиками у

сфері національно-патріотичного виховання між закладами фахової передвищої освіти, популяризації і збереженню культурної спадщини та культурних цінностей України, підвищенню ролі української мови як національної цінності, вшануванню захисників і захисниць України, які полягли в боротьбі за захист незалежності та територіальної цілісності України, шанобливому ставленню та вихованню поваги до державних свят.

Онлайн-естафета проводилась на платформі Zoom. Від нашого навчального закладу  представлений відеоролик   літературно-музичної композиції «А ми тую стрілецькую славу збережемо…», відзнятий у Музеї історії Січових Стрільців у Стрийському фаховому коледжі під керівництвом Наталії Іванівни Баран, заступника директора з виховної роботи, Наталії Дмитрівни Федитник та Ольги Михайлівни Бекетової, викладачів історії. У заході взяли участь здобувачі освіти: Яроцький Ернест, гр. З-41, Мартинів Марія, гр. Т-31, Халус Іван і Шинкар Мар’ян, гр. К-21, Винницький Станіслав і Мельник Віталій, гр. К-22, Гаразд Станіслав, гр. З-31, Берездецький Арсен, гр. Е-31, Берездецький Павло і Кісіль Петро, гр. Т-11.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.