Круглий стіл «Визначення психологічних наслідків впливу пандемії на учасників освітнього процесу»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

1 квітня 2021 року заступник директора з виховної роботи Маркова Л.М. та голова МО кураторів груп Федитник Н.Д. взяли участь у круглому столі на тему: «Визначення психологічних наслідків впливу пандемії на учасників освітнього процесу», проведеного Львівським національним аграрним університетом.

Цікавим і доречним був виступ практичного психолога відділу з організації навчально-виховної роботи здобувачів освіти ЛНАУ пані Мирослави Ходакової. Вона наголосила, що пандемія і коронавірус внесли корективи в систему освіти . Перехід до онлайн навчання, з використанням сучасних інтернет-технологій, призвів до нових проблем. Відсутність живого спілкування, неможливість відвідувати спортивні секції і гуртки, малорухливий спосіб життя призводять до психологічних травм, стресів, розгубленості, страху та депресії. Щоб цього уникнути, необхідно більше перебувати на свіжому повітрі, комунікувати з друзями онлайн, слухати музику, переглядати кінофільми і «в жодному разі не піддаватися паніці», - наголосила пані Мирослава. Учасники круглого столу взяли участь в обговоренні даної проблеми.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2021 СФК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.