Тиждень правового виховання

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Під таким гаслом з  8 лютого по 15 лютого 2021 року у Стрийському фаховому коледжі Львівського НАУ відбувся тиждень правового виховання.

Впродовж тижня викладачами циклової комісії правових дисциплін  було проведено багато пізнавальних, навчальних і виховних заходів з метою формування у молодого покоління  правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки.

Так, розпочався Тиждень правового виховання зі студентського лекторію,під час якого студенти-четвертокурсники  прочитали лекції про інформаційну безпеку в соціальних мережах для студентів нового набору – майбутніх автомайстрів, землевпорядників, енергетиків та механіків. Підготувала студентів до лекторію викладач  Левкович І.С.

Фаховістю відзначилось  відкрите заняття з конституційного  права викладача Яцентюк С.Я. Студенти гр. П-21  продемонстрували не тільки теоретичні знання Основного закону нашої держави, але й успішно справилися з програмованим тестуванням у вебсервісі Classroom .

З метою попередження девіантної поведінки у здобувачів освіти, правознавці-третьокурсники під керівництвом викладача  Катрич І.-М.І. провели лекцію в студентському гуртожитку.

Змістовними та пізнавальними були онлайн-екскурсія до Національного банку України та олімпіада з навчальної дисципліни «Цивільне і сімейне право України», проведені викладачами Попович У.С. та Здирок М.А.

З вищеописаного ми бачимо, що тиждень правового виховання, проведений викладачами  циклової комісії, складався з різноманітних заходів. Під час проведення, яких акцентувалась увага на тому, що на сьогодні наші студенти матеріально залежні від батьків,  їх самостійність і активність коригує педагогічний колектив нашого навчального закладу, їм бракує правових знань і досвіду правових відносин. Отже,  вони мають засвоювати правові закони, які регулюють їхнє життя і діяльність як неповнолітніх, і правові норми, якими їм доведеться керуватися в майбутньому, адже крилатий вислів французького просвітника XVIII століття: « Свобода полягає в тому, щоб залежати тільки від законів» є актуальним і сьогодні.

Голова циклової комісії
правових дисциплін
С.Я.Яцентюк


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.