Там сильний народ, де сильні закони!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Із такою настановою з 5 по 10 жовтня 2020 р. у Стрийському фаховому коледжі Львівського НАУ відбувався тиждень циклової комісії правових дисциплін, присвячений Дню юриста. 

Впродовж тижня викладачами комісії, очолюваної Яцентюк С.Я., було організовано багато пізнавальних і навчальних заходів з метою популяризації обраної спеціальності, а саме: круглий стіл на тему: «Правові засади діяльності правоохоронних органів»; екскурсія на ферму «Мукко»; круглий стіл на тему: «Зміни в законодавстві щодо ринку землі. Землі с/г призначення»; брейн-ринг на тему: «Регулювання шлюбно-сімейних відносин  у міжнародному приватному праві».

Під час тижня студенти мали змогу переконатись у важливості професії – юрист, та в правильності вибору свого майбутнього фаху.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.