Подорож до столиці

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

7 листопада 2019 року студенти-четвертокурсники спеціальності «Право» у супроводі викладачів-правників Здирок М.А. та Кухар О.М. побували на екскурсії в Києві, яку організувала голова циклової комісії правових дисциплін Яцентюк С.Я.  Під час перебування в столиці студенти відвідали Сесійний будинок Верховної Ради України; Музей грошей Національного банку України , Будинок Уряду та  представницький корпус Верховного Суду.

Відвідини кожної установи викликали захоплення та чималий інтерес у юних екскурсантів.

Так, у ході екскурсії до Верховної Ради України представники нашого навчального закладу ознайомилися з історією та сучасністю Сесійного будинку Верховної Ради України, який називають зразком «української архітектурної класики», почерпнувши для себе цікаві факти щодо його будівництва та реконструкції.

«Коридорами влади» пройшлися юні правники в Будинку Уряду , де мали змогу побачити внутрішню організацію роботи Кабінету Міністрів та  оглянути експозиції Музею історії урядів України, що діяли на території сучасної України від 1917 року до наших днів.

Великий інтерес викликав у мандрівників похід до Музею грошей Національного банку України . Студентам було дуже цікаво дізнатись історію грошового обігу на території України та побачити повну колекцію пам’ятних монет незалежної України.

Неабияке захоплення наших подорожуючих викликали розкішні інтер'єри Кловського палацу, де сьогодні розміщений представницький корпус Верховного Суду. Студенти побували у Залі Пленумів, конференційній залі та Музеї Верховного Суду, експозиція якого охоплює період передісторії та новітньої історії Верховного Суду.

Подорож до столиці нікого не залишила байдужим, адже з відвідин державних установ України стає зрозумілим, що вони мають гідну історію свого становлення та наділені можливостями і ресурсами бути гарантом стабільності і сталого розвитку України, а втілення цих можливостей покладається на наше студентство.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.