Професія юриста - це престижно!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У жовтні 2019 р. у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувся тиждень циклової комісії правових дисциплін, присвячений Дню юриста.

Впродовж тижня викладачі циклової комісії під керівництвом Яцентюк С.Я. – Здирок М.А., Кухар О.М., Левкович І.С., Попович У.С. підготували  для студентів- правознавців цікаві та пізнавальні заходи.

Відкриття тижня розпочалося з роботи студентського радіо, а саме: студентка гр.П-31 Маркова Світлана відшукала цікаві факти з історії становлення Дня юриста як у світі, так і в Україні та за допомогою радіомовлення ознайомила з ними студентську молодь навчального закладу.

З метою популяризації обраної спеціальності цікаво був організований викладачем Левкович І.С. правничий брейн-ринг між третьокурсниками, під час якого, вони  продемонстрували не тільки свої знання, але й почуття гумору та креативність.

На високому науковому рівні відбувся круглий стіл, під час якого учасники під головуванням викладача Попович У.С. дискутували  на тему: «Суб'єкти господарювання:види,особливості їх створення,державної реєстрації та функціонування».

Актуальністю обраної теми відзначилась і відкрита виховна година,  яку провела куратор гр.П-41. – Кухар О.М. Студенти її групи надзвичайно грунтовно і змістовно розкрили проблему насильства в українському суспільстві та шляхи його запобігання.

Викладачі циклової комісії правових дисциплін сподіваються, що учасники заходів тижня змогли отримати багато корисної, змістовної та цікавої інформації про юриспруденцію в Україні та дійшли висновку, що фахівці в галузі права потрібні в нашій державі і вони обрали правильний професійний шлях.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.