Форум «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

17 – 19 вересня 2019 року в Львівському Національному аграрному університеті відбувся міжнародний студентський науковий форум «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК», на якому були присутні студенти спеціальності «Право» Стрийського коледжу ЛНАУ в супроводі викладача правових дисциплін Попович У. С.

Студенти груп  П-31 та П-32 Герич Анастасія, Дмитрів Святослав, Волчанський Артур та Зозуляк Ксенія брали участь у засіданнях таких секцій: «Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва» та «Духовне виховання молоді та культурне відродження села». Вони представляли презентації та доповіді на таку тематику: «Юридичний погляд на проблему забруднення води в Україні»(доповідач – Волчанський А., науковий керівник – Попович У. С.); «Правовий аспект вирубки лісів в Україні»(доповідач – Герич А., науковий керівник – Яцентюк С. Я.); «Видобуток бурштину: сенс та вирішення проблеми» (доповідач – Дмитрів С., науковий керівник – к.ф.н. Васільєва О. С.); «Майбутнє людства, що чекає нас завтра?» (доповідач – Зозуляк К., науковий керівник – к.ф.н. Васільєва О.С.). Учасників форуму нагороджено почесними грамотами. Всі виступи викликали жваве обговорення серед учасників заходу. Спілкування відбулося в невимушеній та дружелюбній атмосфері.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.