Науково-теоретична студентська конференція

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

30 травня 2019 року на базі Львівського торговельно-економічного університету відбулася XVII науково-теоретична студентська конференція «Проблеми правового регулювання в сучасній Україні».

У даній конференції взяли участь студенти спеціальності «Право», а саме: Волчанський А. І., Герич А. Р., Дмитрів С. Б. у супроводі викладача Левкович І.С. Студенти виступили з такими темами: «Проблема забруднення водних джерел в Україні в аспекті порушення права на чисте довкілля», «Незаконна вирубка лісів як порушення права на безпечне для життя і здоров’я довкілля», «Нелегальний видобуток бурштину – порушення права людини на безпечне довкілля». В ході конференції студенти отримали нові знання та наснагу до науково-пошукової роботи.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.