Народжені перемагати!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

6-7 березня 2019 року юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету проводив ІІІ Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere»  на кубок ректора ТНЕУ. 

Учасниками змагань стали учні  загальноосвітніх навчальних закладів та студенти коледжів, а це 105 команд із 9 областей України . Участь у цій інтелектуальній битві  взяла команда і нашого навчального закладу «Alma Thermis»: Дмитрів Святослав – капітан, Волчанський Артур, Когут Крістіна, Мадилюс Тетяна та Прокодянчик Святослав.

До речі, назва турніру перекладається як “народжені перемагати”. Боротьба між командами відбувалась у 4  секціях: історико-філологічній, секції міжнародного права та відносин, правовій секції та соціолого-психологічній секції. Наша команда змагалась у правовій секції.

У перший день  команда змагалась в “Інтелектуальних дебатах”, на яких виступала у різних ролях: доповідача, опонента та рацензента в дискусії на обрану тематику, здобувши дуже високі бали.

Другого дня турніру учасникам пропонувалась участь у “Інтелектуальній грі”, що включала у себе 3 етапи : «Мозковий штурм», «Емпіричне завдання» та «Інтелектуальне рівняння». «Alma Thermis» проявила себе дуже добре у всіх етапах, що принесло їй високий загальний бал.

Інтелектуальний турнір “Natus Vinsere” вразив різноманіттям конкурсів, на яких наші студенти проявили свою кмітливість, талановитість, всесторонню обізнаність, показали свої грунтовні знання та вміння підтримати бесіду, а також вести дискусію.

За результатами усіх проведених конкурсів інтелектуального турніру команда Стрийського коледжу ЛНАУ виборола призове  місце у правовій секції, за що отримала кубок ректора,  диплом І ступеня  та грошову винагороду.

Щиро вітаємо переможців! Зичимо впевнено прямувати до мети, ніколи не зупинятися на досягнутому і вірити у власні сили.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.