Екскурсія до парламенту

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Нещодавно студенти Стрийського коледжу Львівського НАУ побували на екскурсії в унікальному місці, де вирішуються найважливіші питання  нашої держави, - у Верховній Раді України.

Екскурсанти ознайомилися з історією проектування та будівництва приміщення Парламенту України, на власні очі побачили, де працюють народні обранці, дізналися про внутрішнє життя парламенту, побували у кулуарах Верховної Ради України, відвідали  сесійну залу, де ознайомились із законодавчим процесом, що відбувається в стінах Верховної Ради.

Велику зацікавленість у відвідувачів викликала картина О.Кулакова “Державотворення”, на якій зображені депутати Верховної Ради України, історичні особи, які брали участь у державотворенні на різних етапах боротьби за незалежністьУкраїни, та державний символ – великий прапор у центрі картини. Того дня, коли відбувалася екскурсія, депутати не працювали. Тож коридори Верховної Ради були незвично порожніми. Годі й казати, що екскурсія  до Верховної Ради України  залишила у  студентів спогади не тільки на численних фотокартках, а й у серцях. Можливо, через кільканадцять років сьогоднішні студенти, а тоді вже досвідчені фахівці своєї справи будуть з гордістю розповідати нащадкам про відвідини Парламенту – єдиного законодавчого органу України.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.