Свобода – це право робити все, що дозволено законом!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Під таким гаслом з 8 по 12 жовтня 2018 р. у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувався тиждень циклової комісії правових дисциплін, присвячений Дню юриста.

Впродовж тижня викладачами комісії, очолюваної Яцентюк С.Я., було організовано багато пізнавальних і навчальних заходів з метою популяризації обраної спеціальності, а саме: відвідини Стрийського міськрайонного суду, зустріч з працівниками УКРГАЗБАНКУ на тему: «Гривня – наш символ», олімпіаду з правознавчих дисциплін серед студентів III – IV курсів спеціальності «Право», відкрите заняття з навчальної дисципліни «Нотаріат» та диспут на тему: «Стоп насильство, стоп булінг». Під час тижня студенти-майбутні юристи мали змогу переконатись у важливості обраної ними професії та в правильності вибору свого майбутнього фаху.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.