ХI відкрита міжнародна науково-практична конференція

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

20 березня 2018 року у місті Брест відбулася ХI відкрита міжнародна науково-практична конференція студентів та викладачів середніх спеціальних і вищих навчальних закладів на базі Політехнічного коледжу Брестського державного технічного університету.

Участь у цій конференції взяли і  студенти Стрийського коледжу ЛНАУ у супроводі викладача правових дисциплін Кухар О.М.:

  • Гульчевська Василина,  студентка групи П-42 з доповіддю «Правове забезпечення безпеки дітей в мережі Інтернет»;
  • Попович Назар, студент групи П-41 з доповіддю «Авторська ідея в Україні: проблеми правового захисту».

Науковими керівниками даних студентів були: завідувач відділенням «Економіки, права та туризму» Здирок М.А., голова циклової комісії правових дисциплін  Яцентюк С.Я. та викладач з правознавства  Боляк О.В. Учасники конференції були нагороджені почесними дипломами.

Протягом перебування в місті Брест представники нашого колледжу мали нагоду відвідати  визначні місця, ознайомитися з матеріально-технічною базою коледжу, знайти нові знайомства та  перейняти важливий життєвий досвід.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.