Закон – один для всіх!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Під таким гаслом з 26 лютого по  2 березня 2018 р. у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувався тиждень правового виховання. Упродовж тижня викладачами циклової  комісії, очолюваної Яцентюк С.Я., було організовано багато пізнавальних і навчальних заходів з метою формування правової культури у студентів коледжу, а саме:

зустріч з працівниками Стрийського місцевого центру надання безоплатної правової допомоги; студентський лекторій на тему: «Професійні послуги нотаріуса в житті людини»; бесіда в гуртожитку, що розкривала шкоду тютюнопаління для здоров’я людини; конкурс  стінгазет, присвячений верховенству закону; відкрита виховна година, що розкрила внесок у розвиток Стрийщини правника, журналіста, громадського і політичного діяча, будителя нашого краю Є.Олесницького.

Викладачі правових дисциплін сподіваються, що проведений тиждень правового виховання не залишив нікого байдужим до знань у галузі права.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.