Любімо Батьківщину, корімося її законам!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Із такою настановою з 2 по 7 жовтня 2017 р. у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувався тиждень циклової комісії правових дисциплін, присвячений Дню юриста. 

Впродовж тижня викладачами комісії, очолюваної Яцентюк С.Я., було організовано багато пізнавальних і навчальних заходів з метою популяризації обраної спеціальності, а саме: відвідини Стрийського міськрайонного суду, круглий стіл зі службовцями Управління Пенсійного фонду у м.Стрий і Стрийському районі, бесіда з представниками Стрийського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області ,  та диспут з представниками Центру надання безоплатної правової допомоги.  Під час тижня студенти мали змогу переконатись у важливості професії – юрист, та в правильності вибору свого майбутнього фаху.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.