Людина. Верховенство права. Гідність.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

З четвертого по одинадцяте жовтня в Стрийському фаховому коледжі ЛНУП проходив тиждень циклової комісії правових дисциплін.

Тиждень був цікавим та насиченим різними формами проведення заходів, під час яких здобувачі освіти мали можливість переконатися у апріорності принципів: ЛЮДИНА. ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА. ГІДНІСТЬ.

Розпочався тиждень з правового квесту на тему : « Я знаю свої права». В ньому взяли участь команди здобувачів освіти спеціальності «Право» других-четвертих курсів. Найкращими знавцями права виявилися четвертокурсники. Модератором квесту виступила І.С.Левкович.

Цікавим та пізнавальним був вівторок. Саме в цей день до здобувачів освіти завітали з лекцією-візуалізацією на тему: : «Булінг як явище, його форми та учасники» викладачі кафедри права Львівського НУП, І.Г.І.Грещук та М.М. Олашин.

Також в цей день відбувся студентський лекторій для першокурсників усіх спеціальностей, підготовлений І.І.Катрич.

Порівняти правовий статус юридичних осіб в римському праві і в сучасному цивільному праві здобувачі освіти мали змогу завдяки М.А.Здирок, яка підготувала і провела брейн-ринг у середу.

В четвер здобувачі освіти другого курсу мали можливість «подорожувати в Античнісь» разом з У.С. Попович, переглядаючи фільм « Дивовижна історія Риму».

А у п’ятницю здобувачі освіти четвертого курсу мандрували Києвом, де відвідали Музей грошей в Національному банку України, познайомилися з роботою Верховного Суду України в Кловському палаці, а також з роботою детективів НАБУ.

Проведення тижня нікого не залишило байдужим , під час нього  здобувачі освіти переконалися у апріорності принципів: ЛЮДИНА. ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА. ГІДНІСТЬ.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.