Ми стоїмо на сторожі Твоїх прав, дитино!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Саме таку назву мала акція, в якій взяли участь здобувачі освіти Стрийського фахового коледжу Львівського НАУ спеціальності «Право». Акція була ініційована працівниками Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Її метою було – ознайомити юних правників з діяльністю державних установ Стрия, котрі стоять на сторожі захисту прав дитини.

Розпочався захід з відвідин Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де учасникам акції, директор Николаїшин М.І. розповіла про центр, його команду та її завдання.

Пізнавальною була зустріч здобувачів освіти з керівником апарату Стрийської районної державної адміністрації Вільшинським Ю.Б., який розкрив повноваження, функції та завдання РДА.

Велику зацікавленість  до майбутнього фаху  учасники акції продемонстрували у бесіді з головою Стрийського міськрайонного суду Бораковським В.М., що відбулася в приміщенні суду.

Вважаємо, що участь в даній акції, в черговий раз, переконала здобувачів освіти, що українська держава захищає прав людини в цілому і права дитини, зокрема.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.