«Афганістан болить в моїй душі…»

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього року минає 32 роки від дня закінчення війни в Афганістані. Ця війна назавжди залишиться болем у серцях нашого народу. Ми мусимо пам’ятати про ці події.

Саме з нагоди цієї річниці 16 лютого 2021 р. в читальній залі коледжу було проведено вечір-зустріч з головою Стрийської спілки ветеранів Афганістану Кіндратишиним Р.Б. Пан Роман учасник  бойових дій в Афганістані 1984-1986рр.,  автор книги «Карпати- Гіндукуш», яка розповідає про жорстоке відлуння Афганської війни.

Зі вступним словом виступила завідувачка бібліотекою Фецич А.І. Роман Богданович поділився зі студентам про ті трагічні події під час війни в Афганістані. Під час заходу було переглянуто документальні кадри відеофільму  про афганську війну.

Хвилиною мовчання було вшановано афганців, які загинули на війні…На заході були присутні студенти групи К-21 (куратор Суділовська М.М.)


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.