З Днем знань!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року, з Днем знань. 1 вересня - це не тільки початок відповідального процесу навчання, а й свято знань, без яких ми не зможемо будувати краще майбутнє нашої України
У Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ створені всі умови для підготовки висококваліфікованих фахівців - від досвідченого викладацького складу до сучасних технічних рішень освітнього і виховного процесу. Шановні здобувачі освіти, все у ваших руках: ваше старанне навчання і хороша успішність сьогодні - необхідні умови розвитку правового, соціального, процвітаючого і благополучного суспільства завтра. 
Здоров’я вам, щастя, удачі і гарних оцінок. А всім, хто навчає, зичу терпіння і професійних успіхів. Нехай наші здобувачі освіти не просто досягають нових вершин, а й виростають із вашою допомогою чудовими людьми, гідними, освіченими синами і дочками нашої Батьківщини.
Дорогі першокурсники! Сьогодні ми приймаємо вас до нашої великої студентської родини. 
Для вас відкриваються нові шляхи і можливості, нові знання і навички, які ви будете отримувати разом із новими друзями. 
Початок навчального року - час для кожного здобувача освіти поставити собі нові завдання, цілі, до яких потрібно прагнути. 
Нехай новий навчальний рік буде щасливим!

Директор коледжу
Рінило І.Я.


© 2020 СФК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.