З Днем знань!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року, з Днем знань. 1 вересня - це не тільки початок відповідального процесу навчання, а й свято знань, без яких ми не зможемо будувати краще майбутнє нашої України
У Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ створені всі умови для підготовки висококваліфікованих фахівців - від досвідченого викладацького складу до сучасних технічних рішень освітнього і виховного процесу. Шановні здобувачі освіти, все у ваших руках: ваше старанне навчання і хороша успішність сьогодні - необхідні умови розвитку правового, соціального, процвітаючого і благополучного суспільства завтра. 
Здоров’я вам, щастя, удачі і гарних оцінок. А всім, хто навчає, зичу терпіння і професійних успіхів. Нехай наші здобувачі освіти не просто досягають нових вершин, а й виростають із вашою допомогою чудовими людьми, гідними, освіченими синами і дочками нашої Батьківщини.
Дорогі першокурсники! Сьогодні ми приймаємо вас до нашої великої студентської родини. 
Для вас відкриваються нові шляхи і можливості, нові знання і навички, які ви будете отримувати разом із новими друзями. 
Початок навчального року - час для кожного здобувача освіти поставити собі нові завдання, цілі, до яких потрібно прагнути. 
Нехай новий навчальний рік буде щасливим!

Директор коледжу
Рінило І.Я.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2021 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НУП або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.