Здачу комплексних екзаменів та захист дипломних проетів завершено

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

З 22 по 26 червня 2020 року в режимі онлайн відбулася здача комплексних екзаменів та захист дипломних проектів здобувачами освіти випускних груп Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету.

Екзаменаційну (кваліфікаційну) комісію за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» очолив Ступень Роман Михайлович – д.е.н., доцент кафедри геодезії і геоінформатики Львівського НАУ; за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» - Луб Павло Миронович, к.т.н., доцент кафедри інформаційних систем та технологій Львівського НАУ; за спеціальністю 208 «Агроінженерія» - Шарибура Андрій Остапович, к.т.н., доцент кафедри експлуатації та технічного сервісу машин Львівського НАУ; 274 «Автомобільний транспорт» - Сукач Олег Михайлович, к.т.н., в.о. доцента кафедри автомобілів і тракторів Львівського НАУ; за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» - Сиротюк Сергій Валерійович, к.т.н., доцент, завідувач кафедри енергетики Львівського НАУ; за спеціальністю 081 «Право» - Грещук Галина Ігорівна, д.е.н., завідувач кафедри права Львівського НАУ; за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» - Янишин Ярослав Степанович, к.е.н., професор, декан економічного факультету Львівського НАУ; за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» - Прокопишин Оксана Степанівна, к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Львівського НАУ.

Усі здобувачі освіти Стрийського коледжу Львівського НАУ успішно склали комплексний екзамен та захистили дипломні проекти.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2020 СФК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.