Шановні здобувачі освіти!

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 р. № 1/9-154 у Стрийському коледжі Львівського національного аграрного університету запроваджено карантин з 12 березня по 3 квітня 2020 р.

25 березня Кабінет Міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 р.

З метою попередження масового поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, освітній процес на період карантину здійснюватиметься із застосуванням елементів дистанційного навчання через онлайн-засоби комунікації.  Одержані під час карантину завдання для самостійного вивчення навчального матеріалу підлягають поточному оцінюванню. За індивідуальними консультаціями та додатковою інформацією звертайтеся до викладачів та кураторів груп.  

Будьте здорові! Бережіть себе! 


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2021 СФК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.