Відкриття Алеї Слави Героїв АТО

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

21 листопада 2020 року в селі Баня Лисовицька відбулися урочистості з нагоди відкриття Алеї Слави Героїв нашим землякам: Миколі Штинді, Артуру Лі, Юрію Бурдяку, Роману Магасу, Андрію Грицану.

Вони, не задумуючись, пішли боронити кордони держави і загинули під час АТО. Нація оплакує своїх героїв, матері оплакують дітей, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни. Їхній подвиг – це приклад великого героїзму, який на віки буде в наших серцях. На урочистостях у формах Січових Стрільців присутні студенти груп: М-11, Е-11, М-21 Стрийського коледжу, заступник з виховної роботи коледжу Маркова Л. М., викладач Захисту Вітчизни Корчак І. В., викладачі історії Бекетова О. М., Федитник Н. Д.. Ведучими урочистостей були наші студенти Дубик Андрій, Семенич Назар. Алея Слава Героя стане для нас пам’яттю про героїзм молодих людей, які пішли на захист України і загинули за рідну землю.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.