Герої не вмирають

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

20 лютого, в День Героїв Небесної Сотні, у Стрийському  коледжі ЛНАУ відбулася поминальна панахида за загиблими Героями Небесної Сотні, присвячена шостій річниці трагічних подій на Київському майдані. Викладач історії Н.Федитник  відтворила хронологію подій від 21 листопада 2013 року до 20 лютого 2014 року і наголосила, що вони торкнулися кожного свідомого українця  і вплинули на них. «Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав за волю України найдорожче – своє життя», сказала вона.

Капелан коледжу отець Петро Верхоляк відправив поминальну панахиду ,а усі присутні, під проникливий спів пісні-реквієму Євромайдану «Плине кача», вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Студенти запалили свічки – вогні пам’яті і скорботи, що стали даниною тим, хто навічно пішов від нас.

«Цього не можна забути, -сказав директор коледжу І.Рінило -, бо минуть роки, а пам’ять про наших героїв не вмре, вона житиме в серцях українців, бо Герої не вмирають! Слава Україні».


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.