«Афганістан болить в моїй душі»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

18 лютого 2020 року в читальній залі коледжу відбулася зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані. Із вступним словом виступила бібліотекар абонементу Блага І.В.

Минають дні, ідуть роки.

Життя листки перегортає.

А біль Афганістану – навіки

В душі чомусь не замовкає…

На зустрічі були присутні Кіндратишин Роман Богданович – учасник бойових дій в Афганістані 1984-1986рр., автор книги «Карпати- Гіндукуш», яка розповідає про жорстоке відлуння Афганської війни, голова Стрийської спілки ветеранів Афганістану. Андруневчин Іван Михайлович – учасник бойових дій в Афганістані 1979-1981рр., випускник Стрийського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства (Стрийського коледжу ЛНАУ)1979 року, голова Дрогобицької регіональної спілки ветеранів Афганістану .Вони поділилися спогадами про трагічні роки Афганської війни.

У залі були присутні студенти групи М-31(куратор Бальковський П.В.), М-32 (куратор Ситор О.О.), А-31(куратор Яськів З.Є.).

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих наших земляків.

Підготували працівники бібліотеки.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.