Проект "Створення регіональної мережі просвітницько-рекреаційних осередків"

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

18 лютого 2020 року у стінах Стрийського коледжу Львівського НАУ відбулася конференція щодо проекту «Створення регіональної мережі просвітницько-рекреаційних осередків ПЦУ « Pomisna.UA.» у Стрийському, Сколівському та Турківському районах Львівської області».

 На конференції були присутні репрезентанти: с. Ходовичі, с. Баня Лисовицька, с. Верхня Стинава  Стрийського району;  с.Труханів, с. Верхнє Синьовидне, с.Сможе Сколівського району; с. Красне, с. Гусне Турківського району; громадські організації  та  підприємці Стрийщини, а також викладачі та студенти Стрийського коледжу.

Із вступним словом виступила Голова Ради- реформ Боднар Ольга Федорівна, а з вітальним словом виступили Голова Стрийської Районної ради Козак Роман Васильович та директор Стрийського коледжу Рінило Ігор Ярославович.

Разом із студентами Стрийського коледжу ЛНАУ запущено освітню STEM - платформу «Я творю майбутнє», яка націлена на реалізацію проектної роботи по розвитку Підкарпатських і Карпатських територій.

Основною метою даного проекту – створити єдиний освітньо-культурний, рекреаційно-туристичний простір, який стане місцем зростання наступних поколінь у моральних і сімейних цінностях, а територіальним громадам дозволить ставати комфортними, безпечними та привабливими для своїх мешканців. В основу цієї ініціативи заклали створення та інфраструктурне облаштування просвітницько-рекреаційних осередків для забезпечення проведення духовних, моральних, культурно-мистецьких, освітніх, туристично-краєзнавчих заходів. А студентам коледжу – це дасть можливість на практиці впроваджувати отримані теоретичні знання.

Метою зустрічі було обговорення загальних та організаційних моментів презентації проекту у Михайлівському соборі міста Києва.

Організатори:

  • ГО « Консультативно-дорадча Рада – реформ»;
  • Міжнародний жіночий рух « За сімейні цінності».


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.