Звіт директора за 2019 рік

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

11 лютого 2020 року у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбулася конференція трудового колективу щодо підсумків роботи за 2019 рік та визначення основних завдань на 2020 рік.

Про діяльність колективу коледжу звітував директор Рінило Ігор Ярославович. Він зосередив увагу на організаційній структурі навчального закладу, кадровому потенціалі, навчально-методичній, виховній, спортивній роботі, матеріально-технічному забезпеченні та інноваційній діяльності. Крім основних досягнень, директор проаналізував і ті проблеми, які постали перед коледжем у 2019 році, а також окреслив коло завдань на 2020 рік. Серед пріоритетних завдань визначено підвищення якості надання освітніх послуг, зміцнення матеріально-технічної бази коледжу, налагодження співпраці з роботодавцями в напрямку впровадження дуальної освіти, розвиток та розширення співпраці з навчальними закладами іноземних держав.

Учасники конференції трудового колективу схвалили звіт директора коледжу Рінила І. Я. за 2019 рік.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.