«Відлуння коляди»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ось і минули Різдвяні свята: такі родинні, славні і величні, прикрашені дідухом та ялинкою, хрумким снігом, святковим настроєм, щедрим столом, різдвяною таємничістю та неодмінно – українською колядою, яку творять та передають з уст в уста як маленькі, так і дорослі колядники. Віддзвеніли колядки, пройшли барвисті вертепи, принесла благословення йорданська вода…

З цієї нагоди 9 лютого 2020 року на Стрийщині  в селі Стрілків відбулося святкове дійство  «Прощання з колядою».  У залі панувала атмосфера Різдва, зібралась дружня громадська родина, щоб поколядувати.

Парафіяни села Стрілків гостинно зустрічали народний хор «Світанок» викладачів і працівників Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету під керівництвом Галини Петрів та студентський театралізований вертеп на чолі з керівником  художньої самодіяльності Оксаною Берездецькою та заступником директора з виховної роботи Ліліаною Марковою.

В залі панувала святкова атмосфера, лунали колядки, щедрівки, віншування…«Прощання з колядою» було дуже колоритним, насиченим фольклором та різнобарвним вбранням. А найголовніше, що жителі села та гості отримали багато позитивних емоцій як від колядників, так і від вертепу, в якому взяло участь 22 студенти.

На завершення заходу до всіх учасників дійства «Прощання з колядою» з привітаннями, найкращими побажаннями та віншуванням звернувся отець Зорян та директор Народного дому Нич Мар’яна Михайлівна.

Працівники та студенти Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету складають особливу подяку голові Стрілківської сільської ради Столярському Петру Мирославовичу за запрошення на захід «Прощання з колядою».

Отож, нехай різдвяне чудо нас гуртує, посилає з неба Божу благодать, аби кожного року ми в мирі та спокої могли з радістю на устах промовляти:

Величний день, б’ють дзвони нині,

Луна колядка в Україні.

Земля слізьми перед Богом кається,

І чутно скрізь: «Христос Рождається!»

Підготували праціники бібліотеки


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.