Дебют-2019

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У вівторок, 17 вересня 2019 року, у Стрийському коледжі ЛНАУ відбувся  концерт-огляд творчості студентів-першокурсників.

Дебют-огляд проводився за такими номінаціями:

  • академічний спів;
  • академічна інструментальна музика;
  • хореографія;
  • художнє читання.

Оцінювали виступи студентів журі у складі: голова журі – заступник директора з виховної роботи Маркова Л.М.; голова методичного об’єднання кураторів груп – Федитник Н.Д.; викладач української мови та літератури – Бовтач О.М.; керівник художньої самодіяльності коледжу  Берездецька О.Ю. та голова студентської ради коледжу – студент групи П-41 Кулик Давид. Усі учасники конкурсу продемонстрували свої вміння та високу майстерність виконання художніх номерів, а найкращих виконавців директор коледжу  Рінило І.Я. нагородив грамотами та побажав студентам не зупинятися на досягнутому. Грамотами нагороджені групи:

 Т-11 (куратор Баран Н.І.) за творчий підхід і оригінальність виконання уривку з вистави « На перші гулі»,  за виконання пісні «Над землею туман» - Шабан Ярина, танець « Гопак» - Балук Дмитро; ОФП-11( куратор Яцентюк С.Я.) за виконання пісні

«Україна – це ти» - Бурчин Ангеліна та Ковальчук Тетяна; Е-11

(куратор Боляк О. В.) за виконання пісні «Хай буде щастя, любов» - Берездецький Арсен, гра на саксофоні (полька Чайковського) - Свинюх Богдан;  К-11 (куратор Суділовська Марія Михайлівна) за оригінальність виконання пісні «Мам» (Скрябін);  Група З-11 (куратор Савка Н. Р.) пісня «Ніч яка місячна…» - Гаразд Станіслав; М-11 (куратор Пінчук Х. І.) гра на акордеоні

 «Вальс на сопках маньчжурі» - Бучинський Павло;  А-11(куратор Ковба С. С.) за читання вірша « В моїй Україні» - Ярицький Назар.

 Викладач української

мови та літератури

Бовтач О.М.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.