Історія і сучасність Стрийського коледжу

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У вівторок, 11 червня 2019 року, у Стрийському краєзнавчому музеї «Верховина» відбулося урочисте відкриття експозиції «Історія і сучасність Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету».

На заході були присутні: о. Мирон Гринишин, який розпочав свято з благословення, адміністрація коледжу, завідувач міського відділу культури Богдан Бойко, директор Краєзнавчого музею Галина Верес, викладачі і студенти коледжу. З урочистою промовою до всіх присутніх звернувся директор коледжу Ігор Рінило, який розповів про основні віхи історії коледжу та запросив присутніх ознайомитися з представленою експозицією. Свято супроводжувалося виступами учасників художньої самодіяльності коледжу.

Запрошуємо мешканців м. Стрия, району та гостей відвідати виставку «Історія і сучасність Стрийського коледжу Львівського національного аграрного університету», яка буде експонуватися протягом червня-вересня 2019 р. у Стрийському краєзнавчому музеї «Верховина» за адресою: м. Стрий, вул. Олесницького, 15.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.