Різдвяний вертеп у Стрийському коледжі

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Різдво – одне з головних християнських свят, що знаменує народження Ісуса Христа у Віфлеємі. За християнським переконанням, Ісус був посланий Богом на землю задля спокутування гріхів і спасіння людства. День його народження поділив історію на «до» і «після»: з цього моменту почалося сучасне літочислення – «наша ера».

У День народження Сина Божого весь світ славить свого спасителя. Понад 70 років бережуть і шанують традиції Різдва у Стрийському коледжі Львівського НАУ. Колядки, віншування та святковий настрій приніс сьогодні, 10.01.2019 року, викладачам, працівникам та студентам коледжу Різдвяний вертеп. Учасниками театралізованого дійства в кількості 25 чоловік були студенти груп: М-11, Оф-11, Т-11, П-21, Е-31, К-31, П-31, П-11, А-11.

Організатори вертепу – заступник директора з виховної роботи Маркова Л. М. , куратори груп Романович Г. І. , Васільєва О. С. , Гурмус М. В. та керівник художньої самодіяльності Берездецька О. Ю. У відповідь на теплі та щирі віншування в. о. директора коледжу Петринець В. Ю., вручивши солодкі подарунки, подякував учасникам вертепу і побажав усім присутнім, щоб їх серця наповнювались щастям, в душі завжди горів вогонь любові, у домі панували затишок, мир, спокій та Божа благодать.

Христос рождається !

Славімо Його!


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.