Зустріч з письменниками

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

19 -20 жовтня 2018 року у м. Стрию відбулася книжкова толока, на яку були запрошені поети, письменники з різних регіонів України.

З цієї нагоди до нас у читальний зал коледжу завітали гості: поетеса, композитор, викладач Дрогобицького музичного коледжу – Марія Гев та письменник, перекладач зі Львова – Тимофій Гаврилів.

Марія Гев презентувала свою книгу «Струни любові». У поезіях авторка втілює своє бачення, світогляд щодо почуттів добра, віри, справедливості, любові та кохання. Поетеса під супровід гітари виконала пісні: «Захисти Маріє рідну Україну», «Заспіваю пісню», «Пісня про дитинство», «Хмаринка щастя». Марія Гев є переможницею у конкурсах авторської пісні, сучасної релігійної пісні «Пісня серця». Також поетеса прочитала вірші про осінь, вірші духовної тематики, про кохання.

Письменник Тимофій Гаврилів – лауреат літературної премії «Благовіст»(1996) і міжнародної літературно-мистецької премії  ім. Пантелеймона Куліша (2015). Автор романів «Де твій дім, Одіссею?»(2015), «Чарівний світ»(2016), «Вийди і візьми »(2013), книжок оповідань, есеїстики, віршів і перекладних видань. Пише для української та європейської преси.

Автор презентував роман «Червнева злива», який розповідає про дружбу, злочин, в’язницю, Майдан, кохання, війну. Відтворена історія країни, охоплюючи час у понад пів століття.

Зустріч була дуже цікавою. В залі були присутні студенти групи Е- 11(Климкович Н. О.) та З-11 (Яців М.В.). Працівники бібліотеки придбали презентовані  книги з автографами письменників.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2021 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському фаховому коледжу Львівського НУП або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.