День матері - 2018

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Діво Пресвятая - Матір матерів,

пригорни до серця всіх своїх синів...

Травень - місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. Одним із найбільш зворушливих і близьких серцю кожної людини є День Матері - свято, яке ми відзначаємо у другу неділю травня. Саме в цей день усі вшановують і матір-неньку, і матір-землю, і Матінку Божу.

Саме  таким    зверненням   до   Богородиці 11 травня 2018 р. в Стрийському коледжі ЛНАУ розпочався концерт «В світі все починається з мами» .

Ведучі свята розповіли історію святкування Дня Матері, традиції  проведення цього свята в Україні.

Директор коледжу Рінило І.Я. у своєму виступі наголосив: «Міжнародний День матері є, безумовно, найсвітлішим і теплим святом. Адже мама - це головна хранителька домашнього вогнища, улюблена і близька рідна людина, яка завжди подасть руку допомоги і взаєморозуміння. Мама - наше перше слово. Впродовж життя, вона оберігає та зігріває. Попри все любить та готова на все, заради щастя своєї дитини. У день вшанування матерів варто зупинити на мить шалений ритм життя і задуматися, чи не забули ми раптом про свою найдорожчу у світі людину. Тому що це день пам'яті про матерів цілого світу, коли віддається належне їхній праці і безкорисливій жертві задля блага своїх дітей.»

Під час концерту виконувалися пісні про маму, вірші про Україну-неньку та рідну матусю . Запрошені на захід мами, працівники коледжу, викладачі, студенти мали можливість перейнятися зворушливою атмосферою свята, слухаючи також «Пісню про матір» у виконанні студентського хору. Свою шану та повагу до матерів студенти  намагалися передати в кожному слові, в кожній пісні, у кожному русі. Тут звучали слова вдячності і  трепетної любові, святково прикрашена зала була наповнена теплом та ласкою усміхнених поглядів матерів, чистотою та щирістю глядацьких емоцій.

Так - все найкраще, що є на землі, починається з Мами. Без Матері, як без Природи, не може обійтися людство. То ж давайте любити і цінувати наших найрідніших у світі людей -  Матусь – щохвилини, а не лише у святкові дні.

Мама старенька стоїть на воротах,

Від сліз солених її очі печуть.

Чекає дітей, у щоденних турботах,

А діти невдячні додому не йдуть.

Та ж  нічого в світі краще нема,

як на тебе чекає ще мати жива!

Відвідай її хоч раз у неділю,

бо стомлена мама плекає надію.

Коли ти прийдеш і мама зрадіє,

Тобі все простить і все зрозуміє.

Ніхто так не вміє, як мама простити.

Дай їй Боже ще трохи прожити!

Приїжджайте до мами у вільну хвилину.

Бо роки летять і  летять без упину.

Любіть свою маму ,коли ще жива!

Бо колись схаменетесь - а її вже нема...


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.