Стрийський коледж квітує …

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Вирушаючи щороку до навчального закладу Стрийського коледжу ЛНАУ чи до навчання, чи до праці, ми проходимо алеями, вдихаємо запахи квітучих дерев, щебетом пташок, милуємся цвітом квітників.

Найкрасивішою весняною візиткою нашого навчального закладу є магнолії на території. Магнолії – одне із перших, що нагадує нам про красу весняного світу. В Китаї ця рослина символізує весну, жіночу чарівність, самопошану, красу і має також релігійне значення.

Красу творити не складно, але треба любити те, що робили. Багатством та різноманітністю земних насаджень вражає Стрийський коледж ЛНАУ. Будівля відразу веселішає і стає привітнішою, навіть у похмурний день, якщо вас радо зустрічає перед входом ансамбль різнобарвних квітів, дерева з розкішними кронами, що навесні влітку дають рятівну прохолоду. Жовтогарячими барвами весною зацвітають фрозиції, сакури, бузок звичайний і калина та декоративні кущі. Дерева і кущі лише частково формують вигляд квітників. Їх вкриває килим з квітково-декоративних трав’янистих рослин, які висаджені у вигляді барвистих плям у  прекрасні квіткові композиції.

На території коледжу навесні висаджено алеї тюльпанів, віоли, бегонії, троянд, чорнобривці та багато інших квітів.

Вирощування рослин у коледжі приносить багато радості вчителям та студентам і має величезний виховний вплив на студентів, бо робота з рослинами не лише привчає їх до самостійної праці, а й вчить уважно і турботливо ставитися до усього живого на Землі.

Викладач екології Мош Л. Б.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.