Зростаємо окремо, творимо разом!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

13.03.2018 р. на виховній годині в аудиторії №5 відбулась цікава і змістовна бесіда студентів груп П-21 та П-31 з головою Всеукраїнської спілки молоді Андрієм Фендиком та головним спеціалістом з питань молодіжної політики Стрийської РДА Марією Бардин.

Заступник директора з виховної роботи Ліліана Маркова представила гостей і наголосила на важливості такої співпраці у вихованні студентської молоді.               

Андрій Фендик зазначив: «Багато людей хочуть вчитися ораторському мистецтву, щоб позбавитись хвилювання, навчитися думати, стоячи перед аудиторією, і говорити впевнено та невимушено. Це зовсім не талант, дарований лише окремим видатним особистостям. Будь-яка людина може розвинути свої приховані здібності, якщо у неї буде бажання».

У процесі розмови було наголошено, для того, щоб стати справжнім оратором, необхідно дотримуватись таких правил:

  1. починати промову з сильним і завзятим прагненням досягти мети, створити у собі піднесений настрій;
  2. готуватись до виступу, адже ви будете почувати себе невпевнено, якщо не будете добре знати те, про що говорите;
  3. практикуватись, створювати собі багаж успішного досвіду - і страхи зникнуть.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.