Поїздка у Крехівський монастир

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

05.03.2018 р. відбулась поїздка студентів СКЛНАУ (група П-21) у Крехівський монастир Святого Миколая отців Василіян, а також у с. Страдч (Церква Успення Пресвятої Богородиці). У Крехівському монастирі студенти відбули Святе Таїнство Сповіді.

До Сповіді завжди відносимося поважно, бо тут, як і в кожному святому Таїнстві, маємо справу з Богом. У Страдчі студенти відвідали Страдчанську печеру. Вона є місцем чудесного об’явлення Пресвятої Богородиці, яке сталося  в часи татарських набігів на Україну. Також було відвідано Художнє професійно-технічне училище №18 в Янові, яке є одним із найдавніших на Україні з підготовки майстрів художньої обробки деревини. На зворотньому шляху зупинились в с. Раковець, де є Святе цілюще джерело з великим вмістом срібла, над яким у сиву давнину об’явилась Матінка Божа.             

Зараз є час Великого Посту, час духовних вправлянь, осмислення свого життя через духовні зусилля. Саме тому такі екскурсії для кожного є доброю нагодою надолужити ті дні, які ми провели у щоденних клопотах.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.