Зустріч з воїнами-афганцями

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

До дня вшанування учасників бойових дії на території інших держав в читальній залі коледжу було проведено зустріч з воїнами-афганцями на тему: «Афганістан болить в моїй  душі».

На зустрічі були присутні запрошені гості: Андруневчин Іван Михайлович – голова Дрогобицької регіональної спілки ветеранів Афганістану, випускник Стрийського коледжу 1979 року, служив в Афганістані – 1979-1981 роки. Кіндратишин Роман Богданович – секретар Стрийської спілки ветеранів Афганістану, учасник бойових дій в Афганістані з 1984-1986 роки, автор книги «Карпати – Гіндукуш», яка розповідає про жорстоке відлуння Афганської війни.

Воїни-афганці поділилися зі студентами спогадами про ті трагічні події під час війни. А пан Роман Кіндратишин ще прочитав вірші зі своєї книги «Пророслі тернами», які присвячені бойовим побратимам.

В залі були присутні студенти третіх курсів відділення механізації.

Хвилиною мовчання було вшановано загиблих воїнів. На завершення заходу виступила завідувачка бібліотекою Фецич А.І. зі словами подяки воїнам-афганцям.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.