Прощання з колядою з хором «Світанок»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Вже стало традицією наших українців прославляти Бога колядою не тільки під час Різдвяних свят, але й по закінченні їх.

Неділя 04.02.2018 р. запам`яталась жителям с. Станків, які в церкві Пресвятої Трійці, де настоятелем є о. Ігор Гілецький, слухали колядки, віншування народного хорового колективу «Світанок» Стрийського коледжу ЛНАУ під керівництвом музкерівника Галини Петрів.

Прекрасне звучання колядок зворушило всіх присутніх в церкві. А гості з м. Стрий не тільки «привезли» колядки, на пам'ять про цю зустріч адміністрація коледжу в особах директора Рінила І. Я., заступника директора з навчальної роботи Петринця В. Ю., заступника директора з виховної роботи Маркової Л. М. подарувала ікону Пресвятої Богородиці з дитятком на руках та сувенір, щоб зустріч запам'яталась надовго.

Енергійний національно свідомий о. Ігор Гілецький, в свою чергу роздав учасникам хору маленькі іконки Богородиці як подяку за чудове виконання колядок.

Настрій від цієї теплої  зустрічі передався всім учасникам хору, бо коляда ще звучала в автобусі, коли повертались додому.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.