Прощання з колядою разом з хором «Каменяр»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Різдвяні свята, які так люблять і малі, і дорослі, добігають кінця, і тому так приємно і велично ще раз, разом, поколядувати і подякувати Всевишньому, попросити Божого благословення дочекатись у мирі та злагоді, здоров’ї та радості наступного Різдва.

Саме тому,  31 січня 2018 року до Стрийського коледжу ЛНАУ з концертною програмою завітав муніципальний чоловічий хор «Каменяр». Керівник хору «Каменяр» та заслужений діяч мистецтв України Степан Целюх привітав глядачів. Його щирі слова і вітання надали святу особливого значення. А далі звучали колядки – відомі та традиційні, нові і майже забуті, але в новому, сучасному аранжуванні.

На завершення концерту директор коледжу Ігор Ярославович Рінило  подякував за теплу і щиру коляду, за вагомий внесок у розвиток хорового мистецтва, активну творчу діяльність та популяризацію української пісні серед молоді. Наголосив, що муніципальний чоловічий хор «Каменяр» можна сміливо назвати колективом українського музичного і культурного відродження.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.