Різдвяний Вертеп

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Різдво Христове – величне свято. Воно наповнено духовністю, радістю, любов’ю, а ще – глибоким символізмом, який упродовж багатьох століть створив особливий спосіб поєднання Неба і Землі у спільній молитві радості народження Спасителя Ісуса Христа.

Колядки, віншування та святковий настрій приніс сьогодні, 11.01.2018 року викладачам, працівникам та студентам Стрийського коледжу ЛНАУ Різдвяний Вертеп. Учасниками театралізованого дійства були студенти груп Е-21, Т-11, ЕС-31, К-21, П-11, Е-31 та волонтер із Корпусу Миру Скот Карпентер.

Організатори вертепу – заступник директора з виховної роботи Маркова Л. М., куратори груп Словакевич І. С., Калічак М. С. та керівник художньої самодіяльності Берездецька О. Ю.

У відповідь на теплі та щирі віншування директор Стрийського коледжу ЛНАУ Рінило І. Я. подякував учасникам вертепу і побажав усім присутнім добра, злагоди, достатку, і нехай благодать новонародженого Ісуса надихає до взаєморозуміння, милосердя, подарує мир і спокій у нашій державі.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.