День знань

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Щороку в цей день бачимо щасливі обличчя юнаків та дівчат, мрії яких стали реальністю: вони стали студентами Стрийського коледжу Львівського НАУ.

31 серпня 2017 року відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань, на якій з вітальним словом до першокурсників, студентів, батьків, адміністрації звернувся ректор Львівського національного аграрного університету,  доктор біологічних наук, професор, академік НААНУ, дійсний член Академії вищої школи України (АВШУ), член Нью-Йоркської академії наук, заслужений діяч науки і техніки України Снітинський Володимир Васильович. Він наголосив, що двері Львівського НАУ гостинно відкриті для студентів коледжу, де вони мають можливість здобути вищу освіту і стати конкурентоспроможними фахівцями європейського рівня.

З привітанням до педагогічного колективу, студентів звернулися голова Стрийської районної ради Козак Роман Васильович та перший заступник міського голови міста Стрия Маланій Роман Дмитрович.

Благословив учасників урочистостей капелан коледжу отець Петро Верхоляк. Кращі студенти нового набору поклали квіти до статуї Матері Божої.

У своєму виступі директор коледжу Рінило Ігор Ярославович привітав студентів, викладачів, батьків з початком нового навчального року і побажав миру, злагоди, міцного здоров`я та закликав берегти і примножувати традиції нашого навчального закладу.


© 2020 СК ЛНАУ. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Стрийському коледжу Львівського НАУ або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.