Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

20 лютого 2017 року у коледжі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні і усіх, хто віддав свої життя під час Революції Гідності й під час військового протистояння на сході нашої країни, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

На території коледжу, біля статуї Матері Божої, проведений вечір-реквієм «Запали вогонь пам’яті», до якого долучились усі викладачі, працівники та студенти коледжу.

Капелан коледжу отець Петро відслужив поминальну панахиду за полеглими Героями і звернувся до студентів з напутнім словом, в якому закликав жити гідно, праведно і чесно.

Під час молитовного зібрання із словами глибокої шани згадали Героїв Небесної Сотні студенти коледжу: Бублик Андрій (гр. Ма-41) та Івасів Станіслав (гр. Єс-21).

З великим болем і сумом на серці студенти запалили свічки – вогні пам’яті і скорботи, що стали даниною тим, хто навічно пішов від нас пожертвувавши собою заради торжества справедливості.

 

Організатори: заступник директора з виховної роботи Маркова Ліліана Мирославівна, викладач історії Суділовська Марія Михайлівна.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.