Мандрівка по Івано-Франківщині

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У суботу, 27 лютого 2016 р., студенти та викладачі спеціальності «Правознавство» Стрийського коледжу ЛНАУ з метою культурно-пізнавального відпочинку здійснили мандрівку по Івано-Франківщині. Під час подорожі відвідали «Синьогору» - це державна резиденція, заснована в 2001 році біля села Гута Богородчанського району Івано-Франківської області в гірському масиві Горгани . Резиденція і прилеглі до неї території розташовані серед гірських соснових лісів на висоті 600 метрів над рівнем моря. Тут все сприяє приємному і здоровому відпочинку. На 10 тисячах гектарів «Синьогори» можна побачити оленів, кабанів, козуль та інших тварин. На території резиденції розташовані гостьові котеджі, зимовий сад, вертолітний майданчик, мисливські вишки, лижна траса з підйомником, невеликий зоопарк з ведмедями, ставки і багато іншого.
Побували екскурсанти і в Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі. Ця древня святиня розташована між гірськими скелями Карпат, вкритих вічно зеленими смереками. Перші згадки про заснування обителі сягають ХІІІ століття і пов’язані з ченцями Іоаникієм та Пахомієм , які після спустошення у 1240 році Києво-Печерського монастиря монголо-татарами прийшли у Карпатські гори, де і заснували монастир.
Додому мандрівники повернулися втомлені, але переповнені враженнями.


82408, Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. Львівська, 169
© 2022 СФК ЛНУП. Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського НУП" або безпосередньому авторові цих матеріалів. Використання будь-якого матеріалу, що міститься на сайті, дозволене тільки із посиланням на даний ресурс.